Leo Messi ucina spekulacje w sprawie swojego transferu!

Okres zawieszenia rozgrywek w większości europejskich lig wpływa także na funkcjonowanie mediów. Dziennikarze nie mają za bardzo o czym pisać. Dodatkowo, przy wielu przypadkach, spekulacje transferowe wydają się wręcz bezsensowne, gdyż kluby zmagają się z dużymi problemami finansowi. Fałszywe informacje pojawiają się jednak codziennie. Informacje na swój temat postanowił zdementować Leo Messi.

Kilka dni temu, niektóre źródła sugerowały, iż Argentyńczyk może w najbliższym czasie dołączyć do Interu. Transfer takiego kalibru przy obecnym kryzysie wydawał się nierealny. Doniesienia opierano przede wszystkim na niejasnej sytuacji 32-latka w Barcelonie. Messi jak na razie nie podpisał z „Dumą Katalonii” nowego kontraktu, a obecna umowa obowiązuje do końca sezonu 2020/2021.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Media nie będą mogły żyć nawet przez chwilę sprawą Messiego. Kapitan Barcelony postanowił odnieść się do tych spekulacji, dementując wszelkie doniesienia na temat ewentualnego transferu do Interu.

Dodatkowo, 32-latek skorzystał z okazji i wypowiedział się na temat wyjścia Ronaldinho z więzienia. Leo Messi zadeklarował, iż nie stoi za wpłatą kaucji za legendę Barcelony. 40-latek niedawno opuścił zakład karny, gdyż umieszczono wymaganą kwotę w wysokości 1,6 miliona dolarów.

Komentarze

komentarzy