Leo Messi w Manchesterze City? Angielski klub podgrzewa atmosferę w mediach społecznościowych!

Wszystkie sportowe media żyją decyzją Leo Messiego. Według doniesień dziennikarzy, Argentyńczyk podjął decyzję, by opuścić Barcelonę. Faworytem do zakontraktowania 33-latka wydaje się Manchester City. Zespół z „The Citizens” postanowił podgrzać nieco atmosferę w mediach społecznościowych.

Spora grupa sympatyków „Dumy Katalonii” z pewnością nie może uwierzyć w to, co się ostatnio dzieje wokół kubu. Początkowo przypuszczano, iż doniesienia na temat decyzji Argentyńczyka odnosić się będą do nacisku na zarząd Barcelony. Wydaje się jednak, że Leo Messi rzeczywiście zamierza opuścić Camp Nou.

Jak informuje Marcelo Bechler, 33-latek chciałby dołączyć do Manchesteru City. Kluczową rolę w tej przeprowadzce odgrywa naturalnie Pep Guardiola, który jest szkoleniowcem „The Citizens”. Jeżeli Leo Messi rzeczywiście pożegna się z Barceloną, to klub z Eithad Stadium z pewnością będzie faworytem w wyścigu o zakontraktowanie Argentyńczyka.

Manchester City puszcza oczko?

W związku z zaistniałą sytuacją, Manchester City postanowił nieco podgrzać atmosferę, publikując na Twitterze zdjęcie uśmiechniętego Pepa Guardioli. Czy rzeczywiście transfer Messiego do ekipy „The Citizens” jest możliwy?