Leo Messi zadecydował. Nie będzie transferu!

Leo Messi
Leo Messi

Kibice Barcelony mogą odetchnąć z ulgą? Według ostatnich doniesień mediów, Leo Messi nie opuści ekipy „Dumy Katalonii” w trakcie letniego okna transferowego. Argentyńczyk nie chce żegnać się z zespołem w takiej atmosferze, dlatego poczeka do wygaśnięcia kontraktu.

Aż trudno było uwierzyć, iż Leo Messi rzeczywiście chce rozstać się z Barceloną. Nieobecność 33-latka na testach w klubie jasno dała do zrozumienia, iż najlepszy gracz hiszpańskiej ekipy rzeczywiście rozważa zmianę otoczenia. Na dalszy pobyt Messiego w drużynie naciskał zarząd „Dumy Katalonii”.

Messi zostaje

Według informacji TyC Sports, Messi nie zmieni drużyny w letnim oknie transferowym. Argentyńczyk nie chciałby żegnać się z klubem w takich okolicznościach, dlatego poczeka do końca kontraktu. Umowa 33-latka obowiązuje do 2021 roku.

Zmiana nastawienia?

Sympatycy „Dumy Katalonii” mogą nie tracić nadziei w kontekście przyszłości Leo Messiego. Za kilka miesięcy wybrany zostanie nowy prezydent klubu. Jeżeli zmiany na najwyższych szczeblach Barcelony pozytywnie wpłyną na nastroje w zespole, to 33-latek może zdecydować się na podpisanie nowego kontraktu.