Liga Europy. Znamy pary! Przedwczesny finał

Ośmiu ćwierćfinalistów z ośmiu różnych lig – tak kapitalnego scenariusza chyba nie wyobrażał sobie nikt. Tym bardziej można przyklasnąć Lidze Europy za niesamowite emocje, które nam dostarcza oraz za furę bramek.

Po kapitalnych zwrotach akcji i niepewności do ostatnich minut, znamy skład półfinalistów. O trofeum Ligi Europy powalczą Atletico Madryt, RB Salzburg, Arsenal oraz Olympique Marsylia. Pary? Na tym etapie to było oczywiste – będzie niezwykle ciekawie…

Atletico – Arsenal było dla wielu wymarzonym finałem tegorocznych rozgrywek. Teraz wiemy już, że będziemy mieli do czynienia z przedwczesnym finałem.

Teoretycznym gospodarzem finału, który odbędzie się na obiekcie Olympique Lyon, będzie zwycięzca pary Marsylia – Salzburg.

Z tegorocznych półfinalistów tylko jeden – Atletico – wznosiło w górę Puchar Ligi Europy (dwukrotnie). Marsylia tyle samo razy poległa w finale, a Arenal i Salzburg – po razie.

Pierwsze spotkania obejrzymy już za niecałe dwa tygodnie, 26 kwietnia. Rewanże tydzień później. Kto awansuje? Zdecydowanych faworytów nie ma, a wydarzyć się może absolutnie wszystko.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy