Liverpool rozpoczyna rozmowy w sprawie transferu Thiago Alcantary!

Jest wielce prawdopodobne, że Thiago Alcantara w trakcie sezonu 2020/2021 będzie reprezentować barwy Liverpoolu. Hiszpan zamierza zmienić otoczenie, a wizja gry na Anfield jest dla pomocnika bardzo atrakcyjną opcją. Według ostatnich doniesień mediów, triumfator Premier League w końcu zrobił odpowiedni krok w kierunku transferu 29-latka.

Sytuacja byłego gracza Barcelony jest bardzo klarowna. Thiago Alcantara chce zmienić klub, natomiast Bayern nie zamierza na siłę trzymać zawodnika w zespole. W związku z tym, zespół z Monachium rozważy wszystkie oferty, które pojawią się na stole.

Od początku spekulacji w sprawie transferu Hiszpana, faworytem wydaje się Liverpool. Thiago bardzo chętnie dołączyłby do drużyny Juergena Kloppa, natomiast zespół „The Reds” pozytywnie rozpatruje wzmocnienie swojego składu pomocnikiem takiej klasy.

Liverpool rozpoczyna rozmowy

Wygląda na to, że w końcu nastąpił przełom w kontekście przeprowadzki Thiago. Jak informuje bowiem „Bild”, przedstawiciele Liverpoolu skontaktowali się z Bayernem, by rozpocząć negocjacje.

Według mediów, „Bawarczycy” chcą otrzymać około 30 milionów euro z tytułu sprzedaży pomocnika. Jak na razie nie wiadomo, ile jest w stanie zaoferować ekipa „The Reds”.

Komentarze

komentarzy