Liverpool wygrywa w wyścigu o utalentowanego piłkarza Fulham!

Patrząc na ostatnie ruchy transferowe Liverpoolu, można odnieść wrażenie, że klub ma jasny plan na letnie okno. Jakiś czas temu zespół zasilił Sepp van den Berg. Triumfator ostatniej Ligi Mistrzów zamierza przeprowadzić kolejną transakcję, z młodym piłkarzem w roli głównej!

Harvey Elliott trafił na pierwsze strony gazet w kwietniu. Powód był bardzo prosty. Zawodnik Fulham został najmłodszym graczem w historii, który zadebiutował w Premier League. W dniu swojego premierowego spotkania, Elliott miał 16 lat oraz 9 dni. Wcześniej rekord należał do innego gracza Fulham, Matthew Briggsa.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Ofensywny zawodnik zagwarantował sobie debiut w tak młodym wieku, dzięki występom w U-18 Premier League. 16-latek strzelił pięć goli oraz zanotował trzy asysty w 12 spotkaniach.

Bardzo szybki start piłkarza wzbudził zainteresowanie wielu europejskich ekip. O Elliotta starały się takie ekipy jak Real Madryt, Paris Saint-Germain czy RB Lepizig. Jak informuje The Telegraph, wyścig o utalentowanego gracza wygrał jednak Liverpool. „The Reds” są bliscy pozyskania gracza londyńskiego klubu.

Mając na uwadze transakcję związaną z Bergiem, polityka Liverpoolu wydaje się klarowna. Zespół zamierza sprowadzić kilku obiecujących graczy, by w barwach ekipy z Anfield rozwijali swoje umiejętności. Oczywiście takie ruchy transferowe nie wykluczają także wielkich transakcji. Pytanie, czy Liverpool potrzebuje poważnych wzmocnień w letnim oknie?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy