Lucas Vazquez: „Chcę grać w Realu Madryt do końca kariery”

Lucas Vazquez jest związany z Realem Madryt od początku dorosłej kariery. W rozmowie z “The Guardian” piłkarz wyznał, że chciałby zakończyć karierę jako gracz “Królewskich”.

28-letni Hiszpan zadebiutował w Realu Madryt w 2015 roku, wchodząc na ostatnie pół godziny meczu z Espanyolem. Nigdy nie był ważną postacią klubu, aczkolwiek od pięciu lat występuje nieprzerwanie w stołecznym zespole. W barwach “Los Blancos” wystąpił w 201 meczach, w których zdobył 24 gole i zaliczył 46 asyst.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Obecna umowa Lucasa Vazqueza z Realem wygasa z końcem przyszłego sezonu. Piłkarz liczy jednak na to, że zostanie w Madrycie na dłużej. W rozmowie z Sidem Lowe z “The Guardian” Hiszpan wyznał, że chce zostać one-club manem.

Moim marzeniem jest przejście na emeryturę w Madrycie, ale w piłce nożnej nigdy nie wiesz, co cię czeka – wyznał Lucas Vazquez.

Piłkarz skomentował również ostatnie decyzje podjęte przez klub. Real Madryt obniżył pensje zawodników, a także postanowił dokończyć sezon na obiektach treningowych w Valdebabas.

Madryt to duży klub z dużą liczbą pracowników, jak rodzina, i ważne było, aby podążać w tym samym kierunku. Zrobiliśmy to, co naszym zdaniem było słuszne. Nie wahaliśmy się. Teraz chcemy po prostu grać, jeśli możemy. Czekamy na decyzję rządu w nadziei, że możemy wrócić do gry – powiedział 28-latek.