Luka Jovic ponownie na kwarantannie?

Z pewnością nie tak kibice Realu Madryt wyobrażali sobie start w wykonaniu Luki Jovicia w zespole. Serb ma nie tylko problemy na boisku, ale również poza nim. Tym razem napastnik „Królewskich” nie jest do końca winny. Według mediów, 22-latek został odizolowany, gdyż jego znajomy ma koronawirusa.

W trakcie sezonu 2019/2020, Luka Jović rozegrał łącznie 25 spotkań dla Realu. W tych meczach Serbowi udało się strzelić zaledwie dwie bramki oraz zanotować dwie asysty. Spory wpływ na słabe statystyki ma m.in. fakt, iż 22-latek z reguły melduje się na murawie z ławki rezerwowych.

Powrót do gry

Po powrocie z kontuzji, Luka Jović pojawił się na boisku w meczu z Athletic Bilbao. Były gracz Frankfurtu wszedł na końcówkę spotkania. Niewykluczone, że napastnika zabraknie jednak w kadrze „Królewskich” na kolejny mecz.

Jović na kwarantannie

Jak informuje m.in. telewizja „La Sexta”, Luka Jović został poddany kwarantannie. Jeden ze znajomych Serba, z którym Luka miał kontakt, ma koronawirusa. U samego zawodnika pierwszy test wyszedł jednak ujemny.

Gracz „Królewskich” nie uczestniczył we wtorkowych oraz środowych treningach zespołu. Istnieje zatem spore prawdopodobieństwo, że Jović mimo negatywnych wyników, opuści nabliższe spotkanie.

Komentarze

komentarzy