Lukas Podolski w końcu dotrzyma słowa? Możliwy wielki hit w ekstraklasie!

Od dość dawna Lukas Podolski podkreśla, iż tuż przed zakończeniem piłkarskiej kariery zawita do Polski, by zagrać w Górniku Zabrze. Wygląda na to, że 36-latek w końcu chce dotrzymać słowa. Według ostatnich doniesień mediów, były reprezentant Niemiec prowadzi zaawansowane rozmowy z Górnikiem.

Niejednokrotnie Lukas Podolski zaznaczał w wywiadach, że jest wielkim sympatykiem zespołu z Zabrza i chciałby występować w tym klubie tuż przed zakończeniem kariery. Słowa napastnika od pewnego momentu były obiektem drwin, gdyż Podolski zaliczał wiele kierunków, jak m.in. japońskie Vissel Kobe, ale nadal daleko było mu do Polski.

Podolski w końcu zagra w Górniku?

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom mediów, były gracz m.in. Arsenalu w końcu może spełnić swój cel. Jak informuje rzetelny dziennikarz Fabrizio Romano, Podolski prowadzi zaawansowane rozmowy z Górnikiem w sprawie przenosin do Zabrza. Nie jest to jednak pewna przeprowadzka, gdyż zainteresowanie 36-latkiem wykazuje kilka ekip m.in. z Turcji czy Kataru. Górnik czeka na ostateczną decyzję zawodnika.