Lukas Podolski z nowym zajęciem w niemieckiej telewizji!

Cały czas Lukas Podolski czeka na premierowe trafienie w PKO BP Ekstraklasie. 36-latek wrócił niedawno do gry po przebytej kontuzji. Według ostatnich doniesień niemieckich mediów, Podolski otrzymał propozycję od stacji RTL, by zostać ekspertem w trackie spotkań Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.

W kontekście medialnym i marketingowym, przejście Lukasa Podolskiego do Górnika Zabrze było ogromnym wydarzeniem. Na boisku 36-latek nie zachwyca. Wystarczy powiedzieć, że były reprezentant Niemiec cały czas czeka na premierowe trafienie w PKO BP Ekstraklasie. Zawodnikowi zabrzańskiej ekipy z pewnością nie pomagają problemy zdrowotne, z którymi ostatnio musiał się zmagać.

Lukas Podolski ekspertem RTL?!

Podolski działa aktywnie poza murawą. Już w momencie podpisywania kontraktu z Górnikiem, 36-latek miał załatwioną pracę jurora w niemieckim „Mam Talent”. Według ostatnich doniesień, Podolski będzie pojawiać się w telewizji jeszcze częściej.

Piłkarz Górnika Zabrze miał bowiem zostać ekspertem RTL w trakcie spotkań Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Mecze tych rozgrywek odbywają się w czwartek. Kalendarz Podolskiego staje się zatem coraz bardziej napięty.