Lukas Podolski z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Z pewnością zupełnie inaczej Lukas Podolski wyobrażał sobie początek przygody z Górnikiem Zabrze. W ostatnim czasie 36-latek zmagał się z problemami zdrowotnymi. Teraz niemiecki gracz uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa i odbywa kwarantannę w Niemczech. 

Lukas Podolski zadebiutował w oficjalnym spotkaniu Górnika podczas ligowej rywalizacji z Lechem Poznań. Choć zespół z Zabrza przegrał ten mecz 1:3, to Podolski, wchodząc w drugiej części rywalizacji, zaprezentował się z bardzo przyzwoitej strony, dając nadzieje, że będzie dużym wzmocnieniem dla zespołu.

Od tego momentu, Lukas Podolski rozegrał jeszcze jeden mecz, wychodząc w pierwszym składzie na pojedynek ze Stalą Mielec. Rywalizację z Jagiellonią Białystok 36-latek opuścił z powodu problemów zdrowotnych.

Lukas Podolski z koronawirusem

Najbliższe spotkanie Górnika Zabrze przypada na 28 sierpnia. Podolski z pewnością nie zagra w tym starciu. Wszystko za sprawą pozytywnego wyniku testu na koronawirusa.

Jak możemy przeczytać w komunikacie, Podolski czuje się dobrze i odbywa kwarantannę w Niemczech. Trudno zatem stwierdzić, kiedy 36-latek wróci do Zabrza.

Komentarze

komentarzy