Łukasz Fabiański po badaniach. Pozytywne wieści w sprawie stanu zdrowia golkipera!

Podczas rozgrzewki przed meczem z WBA, Łukasz Fabiański doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu grę w środowym spotkaniu. Biorąc pod uwagę zbliżające się Euro 2020, była to oczywiście niepokojąca wiadomość. Jak informuje lekarz naszej kadry – Jacek Jaroszewski, Łukasz Fabiański  przeszedł badania. Wyniki nie wykazały niczego niepokojącego. 

Bardzo udany sezon rozgrywają gracze West Hamu. Wystarczy powiedzieć, że londyńska ekipa zajmuje szóste miejsce w tabeli i ma ogromne szanse, by wystąpić w Lidze Europy podczas kampanii 2021/2022. Spory udział w wynikach zespołu ma oczywiście Łukasz Fabiański, który rozegrał ponad trzydzieści ligowych spotkań.

Niestety, 36-latek nie mógł wystąpić w rywalizacji z West Bromem. W trakcie rozgrzewki golkiper „Młotów” doznał kontuzji.

Niegroźny uraz

W związku z problemami zdrowotnymi, Łukasz Fabiański przeszedł odpowiednie badania. Za pośrednictwem serwisu „Łączy nas piłka”, na temat stanu zdrowia naszego golkipera wypowiedział się lekarz kadry – Jacek Jaroszewski, który oznajmił, iż uraz Fabiańskiego okazał się niegroźny – Rozmawiałem z Łukaszem i czuje się dobrze. Sztab medyczny w klubie wykonał mu kompleksowe badania, które nie wykazały niczego niepokojącego. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik szybko wróci do pełnego treningu i zgodnie z planem rozpocznie z reprezentacją Polski przygotowania do mistrzostw Europy.

Komentarze

komentarzy