Łukasz Fabiański wyróżniony. Polak otrzymał nagrodę bramkarza roku w Londynie!

Bardzo dobrze piłkarze West Hamu radzą sobie w obecnej kampanii Premier League. Ekipa „Młotów” zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli i ma szansę, by wystąpić w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2021/2022. Wpływ na wyniki swojego zespołu ma oczywiście Łukasz Fabiański, który niejednokrotnie ratował West Ham przed utratą gola. Postawa Polaka w trwających rozgrywkach została wyróżniona. Fabiański otrzymał bowiem nagrodę od London Football Awards w kategorii najlepszy bramkarz roku.

Czym jest London Football Awards? To konkurs, w którym wybierani są najlepsi piłkarze czy trenerzy w różnych kategoriach. Warunek jest jeden. Dany zawodnik czy szkoleniowiec musi występować w londyńskim klubie. We wtorkowy wieczór odbyła się specjalna gala, podczas której poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii.

Łukasz Fabiański bramkarzem roku

Nagrodę bramkarza roku otrzymał Łukasz Fabiański. Polak podziękował za wyróżnienie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W nominacjach znaleźli się jeszcze Edouard Mendy (Chelsea), Alphonse Areola (Fulham), Vicente Guaita (Crystal Palace) oraz… Bartosz Białkowski z Millwall.

Komentarze

komentarzy