Łukasz Jurkowski do Lukasa Podolskiego: Jesteś debilem

Nikt raczej nie spodziewał się, że po niedzielnym pojedynku Górnika Zabrze z Legią Warszawa sprawy nabiorą takiego obrotu, że we wtorkowe przedpołudnie media będą jeszcze wspominać ten mecz, a konkretniej jednego z bohaterów. To Lukas Podolski, który trafił w tym starciu do siatki, zdobywając pierwszą bramkę w PKO BP Ekstraklasie. Autor gola postanowił odpowiedzieć na wpis profilu „Nieznani Sprawcy” tym samym wywołując burzę. 

Profil „Nieznani Sprawcy” opublikował 10 listopada wpis, który zachęcał do wzięcia udziału w wyjeździe na mecz z Górnikiem Zabrze. Nie zabrakło oczywiście prowokacyjnych hasłem, jak chociażby: Zabrze, czyli z łaciny miejsce szare , wyróżniające się wszechobecnym smutkiem, boleścią i tym, że Górnicy po szychcie wzajemnie myją sobie plecy czy Nie oszukujmy się, Kraków ma Wawel, Gdańsk Chłopa z grabiami, Wrocław pijaków a co ma Zabrze? Otóż – nic!

Lukas Podolski odpowiada na wpis

Dzień po spotkaniu na wpis odpowiedział Lukas Podolski, który opublikował taki post.

Na reakcję sympatyków Legii nie trzeba było długo czekać.

Jurkowski do Podolskiego: jesteś debilem

Odpowiedział m.in. Łukasz Jurkowski, który obraził zawodnika Górnika Zabrze.

Na następny dzień Jurkowski postanowił wytłumaczyć swój wpis – Sportowiec klasy światowej powinien być odpowiedzialny również poza areną rywalizacji. Brak szacunku dla rywala na poziomie rynsztoku świadczy o braku tej klasy. Jaranie się tym o równej Jego głupocie. Nie przypominam sobie abym propsował takie coś w Legii. Gratki wygranej KSG. EOT

Komentarze

komentarzy