Łukasz Piszczek został zawodnikiem LKS-u Goczałkowice-Zdrój!

Piszczek

Wraz z końcem sezonu 2020/2021, Łukasz Piszczek po jedenastu latach pożegnał się z Borussią Dortmund. 36-latek niejednokrotnie powtarzał, iż zamierza wrócić do klubu, w którym rozpoczął swoją przygodę z piłką. W piątek LKS Goczałkowice-Zdrój poinformował, że Łukasz Piszczek będzie reprezentował barwy klubu od 1 lipca. 

Finisz przygody z BVB w wykonaniu Łukasza Piszczka był imponujący. Choć mówimy tutaj o niezwykle doświadczonym defensorze, który w czerwcu skończył 36 lat, to Piszczek odgrywał kluczową rolę w drugiej części kampanii 2020/2021. Postawa prawego obrońcy sugerowała, iż Łukasz Piszczek śmiało może jeszcze grać na bardzo wysokim poziomie.

Powrót do Goczałkowic-Zdrój

Od dość dawna Łukasz Piszczek podkreślał jednak, iż nie zamierza grać np. w polskiej ekstraklasie, tylko chce wrócić do klubu, w którym rozpoczął przygodę z piłką.

W piątek LKS Goczałkowice-Zdrój poinformował, że od początku lipca Łukasz Piszczek będzie reprezentować barwy zespołu. Drużyna zakończyła ubiegłą kampanię na siódmym miejscu w III lidze.

Komentarze

komentarzy