Łukasz Skorupski na radarze zespołu z Premier League?!

Łukasz Skorupski, Bologna FC

Praktycznie od początku 2021 roku Łukasz Skorupski imponuje swoją grą między słupkami Bologny. Polski bramkarz zaliczył kilka genialnych występów, niejednokrotnie ratując swój zespół przed utratą gola. Nic dziwnego, że świetna forma 29-latka zwróciła uwagę angielskiego klubu. Według ostatnich doniesień mediów, Polak jest na radarze West Hamu.

Łukasz Skorupski przez wiele miesięcy miał na swoich barkach niechlubną serię spotkań bez czystego konta. 29-latkowi z pewnością nie pomagali defensorzy Bologny, którzy spisywali się poniżej oczekiwań. Mimo wszystko, przy tego typu statystykach obwiniani są przede wszystkim bramkarze.

Świetna forma Skorupskiego

Kompromitująca seria poszła jednak w zapomnienie. W ostatnim czasie Bologna rozegrała kilka spotkań bez straty gola. Spora w tym zasługa Łukasza Skorupskiego, który zanotował wiele genialnych występów. Polak dwoił się i troił także w meczach z Juventusem czy Milanem, które ostatecznie kończyły się porażkami Bologny.

Nie będzie raczej przesady w stwierdzeniu, iż biorąc pod uwagę mecze w 2021 roku, Łukasz Skorupski jest w ścisłej czołówce golkiperów Serie A. Świetną formę Polaka zauważył jeden z angielskich klubów. Przynajmniej tak twierdzi serwis Tutto Bologna Web. Według wspomnianego źródła, Łukasz Skorupski jest na radarze West Hamu, który powoli rozgląda się za nowym golkiperem. Jak wiadomo bramkarzem „Młotów” jest aktualnie Łukasz Fabiański.

Komentarze

komentarzy