Luke Shaw wbija szpileczkę w Romelu Lukaku. Anglik wita z powrotem byłego kolegę z zespołu!

Romelu Lukaku w trakcie letniego okna transferowego zmienił klub, przenosząc się z Manchesteru United do Interu. Tak decyzja pozwoliła belgijskiemu napastnikowi cieszyć się z udziału w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2019/2020. Nie trwało to jednak długo. Zespół z Mediolanu odpadł po fazie grupowej tych rozgrywek, z czego postanowił nieco zażartować Luke Shaw.

O negatywnej atmosferze w szatni „Czerwonych Diabłów” w trakcie ostatnich dni Belga na Old Trafford media spekulowały naprawdę sporo. Sugerowano, iż 26-latek wprowadza zły nastrój do zespołu, dlatego tym bardziej sprzedaż snajpera wydaje się jedynym, rozsądnym rozwiązaniem, nawet jeśli nie zostanie sprowadzony do klubu odpowiedni następca. Tak też się stało. Lukaku za kwotę 65 milionów euro trafił do Interu, a zarząd Manchesteru United nie kupił nowego napastnika.

Patrząc na ostatni wpis Luke’a Shawa dotyczący Romelu Lukaku, negatywne relacje drużyny z 26-latkiem mogły nie być tylko wymysłem mediów. Lewy defensor postanowił wbić szpilkę swojemu byłemu klubowemu koledze, witając go z powrotem w Lidze Europy, z której przecież Belg „uciekł”.

Kibice z niecierpliwością czekają na reakcje Lukaku. Niewykluczone, że były napastnik „Czerwonych Diabłów” nie zareaguje nawet na wpis Anglika. Inter zanotował rozczarowującą porażkę z „rezerwami” Barcelony na własnym obiekcie, odpadając tym samym z prestiżowych rozgrywek.

Choć Lukaku we wspomnianym meczu zdobył bramkę, to Romelu mógł mieć na swoim koncie znacznie więcej goli. 26-latek miał w tym spotkaniu kilka dogodnych sytuacji, jednakże zawiodła skuteczność w wykonaniu snajpera.

Komentarze

komentarzy