Maciej Rybus odsunięty od reprezentacji Polski!

Jakiś czas temu Maciej Rybus podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości, podpisując kontrakt ze Spartakiem Moskwa. Pozostanie w Rosji musiało mieć swoje konsekwencje. Lewy obrońca usłyszał od Czesława Michniewicza, iż nie zostanie powołany na wrześniowe zgrupowanie, a także nie weźmie udziału w mistrzostwach świata w Katarze.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy, wielu zawodników zdecydowało się opuścić Rosję. Powód był oczywisty, czyli agresja tego kraju wobec Ukrainy. Dla przykładu, Grzegorz Krychowiak trafił na jakiś czas do Grecji. Na taki krok nie zdecydował się Maciej Rybus. Co więcej, 32-latek podjął decyzję o przedłużeniu swojego pobytu w Rosji, podpisując kontrakt ze Spartakiem Moskwa.

Rybus odsunięty od kadry

Takie postępowanie musiało mieć swoje konsekwencje. PZPN poinformował za pośrednictwem swoich mediów, iż selekcjoner reprezentacji – Czesław Michniewicz odbył rozmowę z Maciejem Rybusem i poinformował piłkarza, iż nie będzie brany pod uwagę podczas wyboru zawodników na wrześniowe zgrupowanie, a także na mistrzostwa świata w Katarze.

Komentarze

komentarzy