Maciej Rybus zmieni klub. Zostanie jednak w Rosji?!

Wraz z końcem czerwca tego roku wygasa kontrakt Macieja Rybusa z Lokomotiwem Moskwa. Wiele wskazuje na to, że wielokrotny reprezentant naszego kraju zostanie w stolicy Rosji. Według ostatnich doniesień, 32-latek ma podpisać kontrakt ze Spartakiem. 

Rybus trafił do Rosji w 2012 roku i przez ponad pięć lat występował w barwach Tereka Grozny. Przed startem sezonu 2016/2017, polski obrońca przeniósł się do Lyonu i zaliczył krótki epizod w Ligue 1. Od 2017 roku lewy defensor był graczem Lokomotiwu Moskwa.

Rybus zostanie w Rosji?!

W związku z tym, iż kontrakt reprezentanta Polski obowiązuje tylko do końca czerwca tego roku, wiele wskazywało na to, że Maciej Rybus opuści Rosję. Jak twierdzi jednak Sebastian Staszewski z Interii, 32-latek ma podpisać kontrakt ze Spartakiem Moskwa. Według wspominanego źródła, Spartak przedstawił jedyną konkretną ofertę.

Czy decyzja dotycząca pozostania w Rosji wpłynie na występy Macieja Rybusa w kadrze? Ostatni raz 32-latek wystąpił w listopadowym meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata z Andorą.

Komentarze

komentarzy