Magia Pucharu Narodów Afryki. Bohater Sierra Leone odbierał nagrodę ze łzami w oczach! [WIDEO]

Pierwsza duża sensacja w Pucharze Narodów Afryki 2022 już za nami. We wtorkowe popołudnie Algieria, która broni tytułu, rywalizowała na Japoma Stadium w Douala z Sierra Leone. Zupełnie niespodziewanie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Spora w tym zasługa golkipera Sierra Leone. Mohamed Kamara został wybrany zawodnikiem meczu. Przy odbieraniu nagrody nie mógł powstrzymać łez. 

Sierra Leone trafiła do grupy E razem z Gwineą Równikową, Wybrzeżem Kości Słoniowej i Algierią. Szanse tej reprezentacji na awans do fazy pucharowej są zatem marginalne. Nie oznacza to, iż piłkarze Sierra Leone nie zaprezentują się na tym turnieju z bardzo dobrej strony. Za nami już pierwsza niespodzianka. Algieria, która ma w swoim składzie takich graczy jak Mahrez, Slimani czy Atal, zremisowała bezbramkowo z Sierra Leone.

Przyjął nagrodę ze łzami w oczach

Bohaterem spotkania został golkiper Sierra Leone – Mohamed Kamara. 22-latek zaliczył siedem interwencji, przy czym cztery z nich były efektem uderzenia z pola karnego. Nic dziwnego, że Kamara otrzymał nagrodę piłkarza meczu. W momencie odbierania wyróżnienia 22-latek nie mógł powstrzymać wzruszenia.

Komentarze

komentarzy