Maguire i przenosiny do Manchesteru? Piłkarz nabiera wody w usta

Harry Maguire (fot.skysports)
Harry Maguire (fot.skysports)

Zarówno Manchester United jak i Manchester City będą latem szukać wzmocnień do środka obrony. Jednym z potencjalnych celów dla obu ekip jest Harry Maguire. Czy Anglik zatem opuści King Power Stadium?

26-latek już w zeszłym roku był kuszony przenosinami na Old Trafford. Wówczas ten transfer zablokowało Leicester, które nie chciało przyjąć oferty w wysokości 50 milionów funtów. Teraz wycena defensora jest o 20 milionów większa i zgodnie z informacjami „The Telegraph” nie odpycha to obu zespołów z Manchesteru.

Obecnie Maguire znajduje się na zgrupowaniu reprezentacji kadry, która 6 czerwca zmierzy się z reprezentacją Holandii w półfinale Ligi Narodów. Dziennikarze postanowili zapytać samego zainteresowanego o ostatnie doniesienia, ale piłkarz dość szybko zmienił temat:

– Kiedy jadę na zgrupowanie reprezentacji Anglii, nie myślę o niczym związanym z piłką klubową. Naprawdę skupiam się tylko na kadrze i niczym więcej. Jestem w pełni skoncentrowany na dwóch nadchodzących grach i właśnie o tym tylko myślę.

We wrześniu 2018 roku zawodnik „Lisów” podpisał nowy kontrakt, który związał go z klubem do 2023 roku. Oczywiście związało się to jednocześnie z podwyżką do tygodniówki na poziomie 90 tysięcy funtów. W kwestii finansowej oczywiście należy szukać największych szans obu zespołów, które na pewno są w stanie zapłacić takiej klasy obrońcy o wiele większą pensję.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy