Manchester City nie odpuszcza. Dwa wielkie transfery jeszcze przed zamknięciem okienka?

Pep Guardiola (Manchester City)
Pep Guardiola (Manchester City)

Pep Guardiola w tym okienku skupił się na jednym – znalezieniu następcy Fernandinho. Zakup Rodriego z pewnością bardzo ucieszył hiszpańskiego trenera, ale z pewnością ten liczył na więcej.

Do końca transferowego okienka pozostało mniej niż półtora tygodnia. Większość klubów właśnie w tym okresie budzi się ze snu i zaczyna działać. Być może podobnie będzie z „Obywatelami”, ponieważ nadal nierozwiązana została sytuacja Leroya Sane. Jeśli Niemiec odejdzie z Etihad, to natychmiast klub sprowadzi jego następcę. Najpoważniejszym kandydatem jest Mikel Oyarzabal, którego klauzula wykupu wynosi 75 milionów euro.

Skrzydłowy z Sociedad nie będzie być może ostatnim transferem, ponieważ mistrz Anglii nadal naciska Juventus na wypuszczenie Joao Cancelo. Do tej pory Manchester City nie wykazywał skłonności, aby zapłacić za Portugalczyka 50 milionów euro. W ostatnim czasie plotki na temat jego przenosin do Anglii nieco ustały, ale Guardiola tak łatwo nie zrezygnował z tego celu.

Fanem reprezentanta Portugalii nie jest oczywiście Maurizio Sarri, który z pewnością chciałby sprowadzić do tej strefy boiska swojego dawnego podopiecznego – Elseida Hysaja.

City nadal wykazuje ogromną determinację, aby dopiąć transfer Cancelo, ale nadal jest on zależny przede wszystkim od odejścia Danilo. Ekipa z Manchesteru zaproponowała Juventusowi nawet włączenie Brazylijczyka w tę transakcję, lecz taka propozycja została odrzucona.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy