Manchester City pracuje nad transferem napastnika!

Od dłuższego czasu Manchester City poszukuje na rynku transferowym środkowego napastnika. Niejednokrotnie z mistrzem Anglii łączono Erlinga Haalanda. Wygląda na to, że „The Citizens” wybiorą zupełnie inny kierunek. Według ostatnich doniesień mediów, Manchester City prowadzi rozmowy z River Plate w sprawie transferu Juliana Alvareza.

Julian Alvarez to 21-letni napastnik, który ma już na swoim koncie pięć występów w reprezentacji Argentyny. Alvarez rozegrał bardzo udaną ligową kampanię, zdobywając aż 18 bramek w 21 meczach i dorzucając do tego 7 asyst. Postawa Argentyńczyka sprawiła, że Alvarezem zaczęły interesować się kluby z Europy.

Julian Alvarez zostanie graczem Manchesteru City?!

Według ostatnich doniesień mediów, wyścig o utalentowanego 21-latka wygrywa Manchester City. Jak twierdzi „The Athletic”, zespół z Etihad jest przekonany, że uda się sprowadzić napastnika, a transfer powinien opiewać na kwotę około 21 milionów funtów. Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że Alvarez zostanie graczem „The Citizens”, ale spędzi jeszcze pół roku w obecnym klubie, by dołączyć do Manchesteru City przed kampanią 2022/2023.

Komentarze

komentarzy