Manchester City sfinalizował transfer. Do klubu trafi serbski talent!

Choć całkiem niedawno zakończyło się letnie okno transferowe, to wiele klubów intensywnie pracuje nad kolejnymi wzmocnieniami. W tym gronie jest m.in. Manchester City. Zespół z Eithad Stadium sfinalizował bowiem transfer serbskiego talentu. Tym zawodnikiem jest Filip Stevanovic. 18-latek trafi do ekipy „The Citizens” w zimowym oknie.

Dzięki dobrej grze w Partizanie, Filip Stevanovic wzbudził uwagę czołowych europejskich ekip. W trakcie sezonu 2019/2020, Serb zdobył 7 goli oraz zaliczył 3 asysty w 25 ligowych spotkaniach. Podczas obecnej kampanii, Stevanovic trzykrotnie trafił do siatki oraz zanotował dwa ostatnie podania do partnerów z drużyny.

Wydawało się, że największe szanse na sprowadzenie 18-latka mają „Czerwone Diabły”. Co prawda Stevanovic trafi do Manchesteru, jednakże będzie reprezentować barwy „The Citizens”. W sobotę Partizan potwierdził realizację transakcji.

Filip Stevanovic zawodnikiem Manchesteru City

Za pośrednictwem swoich mediów, serbski klub poinromował, iż Stevanovic będzie grać w Manchesterze City. 18-latek zasili angielski zespół na początku przyszłego roku. Według Fabrizio Romano, „The Citizens” zapłacą za zawodnika (razem z bonusami) osiem milionów euro.

Komentarze

komentarzy