Manchester City szykuje ogromną ofertę za Harry’ego Kane’a!

Harry Kane
Harry Kane

Kilka dni temu Manchester City sfinalizował rekordowy transfer Jacka Grealisha za kwotę prawie 120 milionów euro. Jak się okazuje, może to nie być największa transakcja ekipy mistrza Anglii w trwającym oknie. Według ostatnich doniesień mediów, zespół „The Citizens” przygotowuje ogromną ofertę za Harry’ego Kane’a.

Nie jest tajemnicą, iż Harry Kane chciałby zrobić krok do przodu w swojej karierze. Anglik nie pojawił się zgodnie z planem w ośrodku treningowym Tottenhamu. Choć media informowały o wymuszeniu transferu, to londyński zespół próbował ratować sytuację, sugerując, iż nieobecność Kane’a jest zgodna z planem, gdyż napastnik był na wakacjach i musi przejść kwarantannę.

Manchester City z ogromną ofertę za Kane’a?!

Choć Tottenham nie myśli o sprzedaży swojego najważniejszego zawodnika, to determinacja 28-latka, a także propozycja ze strony Manchesteru City mogą zmienić postawę „Kogutów”. Jak twierdzi bowiem Fabrizio Romano, drużyna Pepa Guardioli jest w stanie przygotować ofertę rzędu 150 milionów euro, jeśli otrzyma sygnał, iż transfer Kane’a stanie się możliwy.

Sporo zależeć może od postawy samego zawodnika.

Komentarze

komentarzy