Manchester City uzgodnił transfer Erlinga Haalanda!

Erling Haaland

Wielka przeprowadzka już wkrótce stanie się faktem. Jak informuje wiarygodne „The Athletic”, Manchester City uzgodnił transfer Erlinga Haalanda, a przenosiny norweskiego napastnika do zespołu Pepa Guardioli mogą zostać ogłoszone jeszcze w tym tygodniu.

Zmiana klubu w wykonaniu Erlinga Haalanda wydawała się formalnością. 21-latek ma bowiem klauzulę wykupu w wysokości 75 miliona euro, która obowiązuje od czerwca tego roku. Pozostawało pytanie, gdzie trafi norweski napastnik. Zainteresowanie zawodnikiem BVB było ogromne. Haalanda łączono z przenosinami do Realu Madryt, Barcelony czy Bayernu Monachium.

Erling Haaland zostanie graczem Manchesteru City

Wszystko wskazuje na to, że Erling Haaland zostanie piłkarzem Manchesteru City. Jak informuje bowiem David Ornstein z „The Athletic”, transfer Norwega do zespołu Pepa Guardioli został już uzgodniony, a ogłoszenie całej transakcji może nastąpić jeszcze w tym tygodniu.

W trakcie obecnego sezonu Erling Haaland rozegrał 29 spotkań, zdobył 28 bramek oraz zanotował 8 asyst. Norweg opuścił aż 10 ligowych meczów z powodu problemów zdrowotnych.

Komentarze

komentarzy