Manchester City z astronomiczną ofertą za Jacka Grealisha. Rekord Premier League zostanie pobity?!

Nie jest tajemnicą, iż Manchester City chce wzmocnić swoją ofensywę, a priorytetem mistrza Anglii jest Jack Grealish. Choć zarząd Aston Villi nie chce rozstawiać się z najważniejszym zawodnikiem, to oferta, jaką złożył klub z Eithad Stadium może zmienić postawę zespołu z Birmingham. Według ostatnich doniesień mediów, „The Citizens” wyłożyli 100 milionów funtów. 

Jack Grealish ma za sobą kolejny udany sezon w Premier League. 25-latek strzelił 6 goli oraz zanotował 12 asyst w 26 ligowych występach. Postawa angielskiego zawodnika została zauważona przez Manchester City. Grealish stał się jednym z priorytetów Pepa Guardioli.

Wielka oferta za Grealisha

Aston Villa nie zamierzała jednak zasiadać do żadnych negocjacji w sprawie sprzedaż 25-latka i oczekiwała kwoty rzędu 100 milionów funtów. Jak informuje wiarygodny dziennikarz John Percy z The Telegraph, Manchester City złożył ofertę w wysokości wspominanej kwoty.

Przy takim obrocie spraw transfer Jacka Grealisha wydaje się nieunikniony. Tym samym piłkarz Aston Villi może pobić rekord Premier League w kategorii najdroższego transferu do ligi. Do tej pory to miano należało do Paula Pogby, za którego Manchester United zapłacił w 2016 roku niecałe 90 milionów funtów.

Komentarze

komentarzy