Manchester United skorzysta ze specjalnej promocji na Alderweirelda?

Toby Alderweireld
Toby Alderweireld

Kupno środkowego obrońcy jest priorytetem dla Jose Mourinho na zbliżające się zimowe okno transferowe. Głównym celem dla „Czerwonych Diabłów” powinien być Toby Alderweireld, który ma w swoim kontrakcie zapisaną specjalną klauzulę.

Obrona ekipy z Old Trafford w tym sezonie jest uosobieniem nieporadności. 21 bramek straconych w zaledwie 12. kolejkach jest katastrofalnym wynikiem i czas jak najszybciej to zmienić. Lekiem na to zło (przynajmniej doraźnym) ma być dodatkowy środkowy defensor. Mourinho w czwartek poleciał do Belgii na mecz z Islandią. Według Manchester Evening Standard, jego oczy były wlepione tylko i wyłącznie w 29-latka.

Alderweireld latem był bliski przenosin do United, ale kością niezgody okazała się cena. Zimą może być ona znacznie mniejsza z powodu pewnej klauzuli w kontrakcie piłkarza, która latem pozwoli mu odejść za jedyne 25 milionów funtów. Zatem jeśli „Spurs” chcą zarobić nieco więcej na belgijskim obrońcy, muszą znaleźć chętnego już zimą.

Jednym z kandydatów do transferu wciąż pozostaje także Harry Maguire, jednak po podpisaniu nowej umowy z „Lisami”, jego zakup może być trudny do realizacji na poziomie finansowym.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy