Manchester United chce sprowadzić napastnika. Możliwe dwie opcje!

Edinson Cavani
Edinson Cavani

W ostatnich dniach okna transferowego Manchester United może być jednym z najaktywniejszych klubów na rynku. Zespól z Old Trafford pracuje nad sprowadzenie Alexa Tellesa z Porto. Zespół chce także wzmocnić prawe skrzydło. Niewykluczone, że szeregi „Czerwonych Diabłów” zasili również nowy snajper. Wielokrotny mistrz Anglii rozważa dwie opcje. 

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Edinson Cavani jest jednych z dwóch napastników, którzy mogą dołączyć do Manchesteru United. Urugwajczyk cały czas pozostaje bez klubu, po tym jak skończył swoją wieloletnią przygodę z PSG. W pewnym momencie wydawało się, że 33-latek podpisze kontrakt z Benfiką. Portugalski zespół nie mógł jednak spełnić żądań finansowych doświadczonego snajpera.

Wypożyczenie Luki Jovicia?

Według doniesień Di Marzio, drugą opcją jest Luka Jović z Realu Madryt. W tym przypadku „Czerwone Diabły” chciałyby wypożyczyć zawodnika „Królewskich”. Od początku przygody w LaLiga, Jović nie może odnaleźć się w hiszpańskiej piłce. Do tej pory 22-latek zagrał w 28 spotkaniach dla Realu, w których zdobył 2 gole oraz zaliczył 2 asysty.

Wypożyczenie do Manchesteru United może pomóc Serbowi w odzyskaniu formy, którą prezentował podczas występów w Frankfurcie.