Manchester United gwarantuje kibicom wymianę koszulki Masona Greenwooda

Kariera Masona Greenwooda stoi pod dużym znakiem zapytania. Piłkarz Manchesteru United został aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym oraz groźby śmierci. Choć 20-latek wyszedł z aresztu za kaucją, to jego szybki powrót na boisko jest mało prawdopodobny. Manchester United stara się odpowiednio rozwiązać całą sprawę. Klub zagwarantował kibicom wymianę koszulki z nazwiskiem Anglika.

Zawieszenie współpracy z Nike, wycofanie zawodnika z gry FIFA 22 – tak piłkarski świat zareagował po oskarżeniach, jakie otrzymał Mason Greenwood. Sprawa stała się bardzo głośna przede wszystkim ze względu na publikację dowodów. Mason Greenwood nie został jeszcze skazany, więc cała sytuacja może jeszcze nie skończyć się najgorszym scenariuszem dla samego zawodnika, ale wydaje się, że sprawa jest bardzo nieciekawa.

Manchester United wymienia koszulki

W momencie, gdy media poinformowały o aresztowaniu Masona Greenwooda, Manchester United opublikował specjalny komunikat, w którym poinformował o zawieszeniu zawodnika do odwołania. Postawę klubu nie zmienił nawet fakt, iż Mason Greenwood wyszedł całkiem niedawno z aresztu za kaucją.

Co więcej, „Czerwone Diabły” postanowiły wykonać kolejny krok. Najpierw usunęły wszystkie przedmioty związane z piłkarzem z klubowego sklepu, a następnie zaoferowały kibicom wymianę koszulki. Sympatycy otrzymali komunikat od klubu, w którym dowiadują się, że mogą dokonać bezpłatnej wymiany na koszulkę domową z tego sezonu, spersonalizowaną nazwiskiem innego zawodnika.

Komentarze

komentarzy