Manchester United nie zamierza rozbijać banku na nowy kontrakt Paula Pogby!

Ponad rok temu Paul Pogba w rozmowie z mediami zasugerował, że chce opuścić Manchester United. Od tego czasu, Francuz regularnie łączony jest z przenosinami do Realu Madryt. Na ten moment nie ma jednak żadnych konkretów w kontekście przeprowadzki pomocnika. Co więcej, „Czerwone Diabły” liczą na to, że Pogba podpisze nowy kontrakt. Angielski zespół nie zamierza rozbijać banku na umowę 27-latka.

Z pewnością Paul Pogba bardzo szybko chce zapomnieć o ubiegłej kampanii. Francuz miał spore problemy ze zdrowiem, rozgrywając raptem 16 spotkań w Premier League. Od nowego sezonu, Paul jest ważnym ogniwem zespołu. Pomocnik wystąpił we wszystkich czterech ligowych meczach, spędzając na murawie ponad 240 minut.

Nowy kontrakt

Zarówno klub, jak i sam Ole Gunnar Solskjaer liczą na to, że Paul Pogba podpisze z Manchesterem United nową umowę. Norweski szkoleniowiec w samych superlatywach wypowiedział się ostatnio na temat 27-latka, podkreślając chęć dalszej współpracy z pomocnikiem.

Jak twierdzi ESPN, zarządowi „Czerwonych Diabłów” również zależy na pobycie Pogby w drużynie. Jak twierdzi jednak wspomniane źródło, Francuz z pewnością nie może spodziewać się oferty, jaką otrzymał chociażby Alexis Sanchez w momencie podpisywania umowy. Paul Pogba ma dostać propozycję, na mocy której będzie zarabiać 290 tys. funtów tygodniowo.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Kontrakt Pogby ważny jest do 2022 roku. Manchester United skorzystał niedawno z opcji przedłużenia pobytu Francuza w klubie o dwanaście miesięcy.

Komentarze

komentarzy