Manchester United planuje pierwszy transfer. „Czerwone Diabły” sięgną po zawodnika z Championship?!

Powoli zbliżamy się do końca sezonu 2018/2019. Nie zaskakuje zatem fakt, iż poszczególne drużyny zaczynają dopinać swoje cele transferowe. Jak informują angielskie media, Manchester United jest na dobrej drodze, by zrealizować pierwszą transakcję. Zespół z Old Trafford ma zasilić Daniel James!

Dla kibiców, którzy nie obserwują zmagań Championship, nazwisko James zapewne niewiele mówi. 21-letni Walijczyk w 2014 roku dołączył do młodzieżowej drużyny Swansea. Daniel James występował w zespołach U-18, U-21 oraz U-23. Na początku lipca 2018 roku, James wkroczył do pierwszego zespołu Swansea, przygotowując się tym samym do rozgrywek Championship.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Obecny sezon jest dla Daniela całkiem udany. Piłkarz wystąpił łącznie w 38 meczach, strzelając pięć bramek oraz notując dziesięć asyst. Ze względu na swój kontrakt ze Swansea, ważny tylko do 2020 roku, James wzbudził zainteresowanie Leeds w trakcie zimowego okna. Transfer spalił jednak na panewce praktycznie przy końcowej fazie finalizacji.

Wygląda na to, że 21-latek nie zostanie w drużynie „Łabędzi” na dłużej. Jak informuje Sky Sports, Manchester United zamierza sprowadzić skrzydłowego, a kwota transferu ma wynieść 15 milionów funtów.

Biorąc pod uwagę pozytywne komentarze angielskich dziennikarzy odnośnie gry Walijczyka, taki transfer może okazać się dla „Czerwonych Diabłów” strzałem w dziesiątkę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy