Manchester United podjął decyzję w sprawie przyszłości Cristiano Ronaldo?!

W niedzielne popołudnie Manchester United przegrał derbowe starcie aż 3:6. Całe spotkanie z ławki rezerwowych obserwował Cristiano Ronaldo, który zaczyna odgrywać coraz mniejszą rolę w zespole. Według ostatnich doniesień mediów, Portugalczyk otrzyma zielone światło w sprawie styczniowego transferu.

Sporo zamieszania wzbudziła sytuacja Cristiano Ronaldo na początku lipca. Portugalczyk zakomunikował swojej drużynie, iż zamierza zmienić klub. Na ten ruch nie chciał zgodzić się zarówno zarząd Manchesteru United, jak i sztab szkoleniowy. Ostatecznie Ronaldo został na Old Trafford.

Cristiano Ronaldo opuści Manchester United

Od początku sezonu, Cristiano Ronaldo wyszedł w wyjściowym składzie „Czerwonych Diabłów” na mecz ligowy tylko w jednym starciu. Mowa o wyjazdowym pojedynku z Brentford zakończonym porażką 0:4. W ostatniej potyczce z Manchesterem City, Cristiano Ronaldo nie pojawił się na murawie.

Nic dziwnego, że coraz głośniejsze są dyskusje na temat przyszłości Portugalczyka. Jak twierdzi „The Telegraph”, Ronaldo otrzyma zielone światło w styczniowym oknie transferowy i będzie mógł opuścić Old Trafford. Warto pamiętać, że chęć sprowadzenia 37-latka wykazywał nowy właściciel Chelsea – Todd Boehly, ale na ten ruch nie chciał się zgodzić Thomas Tuchel. Jak wiadomo, niemieckiego szkoleniowca nie ma już na Old Trafford, więc spekulacje łączące Ronaldo z Chelsea są raczej nieuniknione.

Komentarze

komentarzy