Manchester United poszukuje pracownika. „To praca dla superfana”

Manchester United poszukuje pracowników. Klub chce zatrudnić superfana, który zajmowałby się social mediami. Wynagrodzenie? 100 tysięcy funtów w ciągu roku.

20-krotny mistrz Anglii to jeden z najpopularniejszych klubów na świecie, również w social mediach. Na Facebooku Manchester United zgromadził do tej pory 73 miliony polubień, natomiast na Instagramie ponad 35 milionów.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Praca dla „superfana”

Klub chciałby jednak się wciąż rozwijać w tej kwestii, dlatego szuka nowych pracowników. Poza tym, w ogłoszeniu zaznaczono, że praca jest przeznaczona dla “superfana” Manchesteru United. Trzeba przyznać, że dla wielu kibiców “Czerwonych Diabłów” byłoby to spełnienie marzeń.

Klub zaznaczył w ogłoszeniu, że szuka kogoś, kto ma obsesję na punkcie danych i będzie skuteczny w kontakcie z fanami. Zarząd Manchesteru United liczy również na to, że nowy pracownik jest otwarty na nowe technologie. Co 20-krotny mistrz Anglii oferuje w zamian? Jak można wyczytać w ogłoszeniu: “To wyjątkowa okazja dla analitycznej, zorganizowanej i kreatywnej osoby, aby poprowadzić jedno z największych na świecie portfolio marek społecznościowych”.

Spokojnie, nie trzeba pilnować Lingarda

Klub dodał w ogłoszeniu również, że pracownik nie będzie odpowiedzialny za wyczyny piłkarzy na ich własnych profilach. No cóż, jeśli ktoś miałby odpowiadać za to, co w social mediach wstawia Jesse Lingard, byłaby to chyba najmniej stabilna praca na świecie.

Poza tym, klub oferuje zarobki w wysokości 100 tysięcy euro w skali roku. Niewątpliwie, w tej chwili CV do Manchesteru United wysłały już tysiące kandydatów.

Fot. Wikipedia