Manchester United pracuje nad transferem Adriena Rabiota!

Cały czas „Czerwone Diabły” szukają wzmocnień na rynku transferowym. W kontekście środka pola, priorytetem ekipy z Old Trafford jest Frenkie De Jong. Problem w tym, że od dłuższego czasu nie ma żadnych postępów w kontekście sprowadzenia piłkarza Barcelony. Niewykluczone, że Manchester United sięgnie po innego pomocnika. Tym graczem jest Adrien Rabiot.

Adrien Rabiot trafił do Juventusu w lipcu 2019 roku, podpisując czteroletni kontrakt z turyńskim klubem. Od początku pobytu we włoskim zespole, 29-krotny reprezentant Francji nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Przygoda Rabiota ze „Starą Damą” może zakończyć się w najbliższych dniach.

Adrien Rabiot trafi do Manchesteru United?

Jak informuje bowiem David Ornstein z „The Athletic”, nad transferem francuskiego pomocnika pracuje Manchester United. Jeszcze jakiś czas temu Juventus był otwarty na sprzedaż Rabiota, ze względu na jego roczny kontrakt. W związku z tym, iż poważnej kontuzji nabawił się Paul Pogba, podejście włoskiego klubu do ewentualnej utraty 27-latka nieco się zmieniło.

Sporo zależeć będzie od oferty „Czerwonych Diabłów”.