Manchester United pogodzi się z Mino Raiolą?

Mino Raiola
Mino Raiola

Rok 2016 był szczególnym momentem dla relacji Manchester United – Mino Raiola. Wówczas obie strony sfinalizowały między sobą aż trzy transfery, które miały diabelnie wzmocnić ówczesną ekipę Jose Mourinho. Z perspektywy czasu tak się jednak nie stało, a włoski agent z każdym miesiącem powoli tracił wpływy na Old Trafford.

Po odejściu Mkhitaryana, Ibrahimovicia oraz zmianie agenta przez Romelu Lukaku, jedynie Paul Pogba oraz Sergio Romero są aktualnie reprezentowani przez Mino Raiole w ekipie z Manchesteru. W letnim okienku może jednak dojść do rozmów nad kolejnym transferem, w który zostanie wplątany kontrowersyjny przedstawiciel. Mowa konkretnie o przenosinach Hirvinga Lozano z PSV Eindhoven, którego pragną mieć w swojej kadrze najlepsze kluby w Europie.

23-latek przezywa świetny czas od czasu przenosin do Holandii w 2017 roku. W poprzednim sezonie jego bramki pozwoliły PSV na zdobycie tytułu Eredivisie, a obecna kampania może okazać się równie udana. Dobra forma Meksykanina wzmogła zainteresowanie czołowych zespołów – w tym Manchester United. Dzisiejsze doniesienia „La Gazzetta dello Sport” informują, że niebawem ma dojść do pierwszych rozmów na temat tego transferu.

Do tej pory największym faworytem w pozyskaniu skrzydłowego było Napoli. Wejście do negocjacji angielskiej drużyny jest oczywiście złą wiadomością dla wicelidera Serie A – głównie z powodów finansowych.

Latem Manchester United z pewnością będzie szukać wzmocnienia na pozycji skrzydłowego. W ostatnim czasie angielskie media wymieniały przede wszystkim Calluma Hudsona-Odoi oraz Jadona Sancho, ale transfer tego drugiego może okazać się dość problematyczny ze względu na wysokie żądania Borussii Dortmund pod kątem sumy odstępnego.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy