Manchester United rozpoczął negocjacje z Realem w sprawie transferu Varane’a!

W ostatnich dniach Manchester United oficjalnie potwierdził transfer Jadona Sancho. Wygląda na to, że ekipa z Old Trafford nie zwalnia tempa i zamierza przeprowadzić kolejną, dużą transakcję. Według ostatnich doniesień mediów, „Czerwone Diabły” rozpoczęły negocjacje z Realem Madryt w sprawie transferu Raphaela Varane’a!

Nie jest tajemnicą, iż Manchester United wykazuje poważne zainteresowanie francuskim defensorem. Piłkarz Realu Madryt ma bowiem ważny kontrakt tylko do końca sezonu 2021/2022, a jak na razie obie strony nawet nie odbyły konkretnych rozmów w kwestii przedłużenia pobytu obrońcy w stolicy Hiszpanii.

Tym samym zarząd „Królewskich” musi rozważyć sprzedaż 28-latka już w trwającym oknie, jeśli chce zarobić rozsądne pieniądze.

Rozpoczęte negocjacje

Największym faworytem w wyścigu o Raphaela Varane’a jest Manchester United. Jak donosi Mohamed Bouhafsi z RMC Sport, przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” rozpoczęli negocjacje z Realem w sprawie transferu. Według wspomnianego źródła, najbliższy tydzień powinien być decydujący.

Z kolei „Le Parisien” twierdzi, że Manchester United jest już bardzo bliski osiągniecia porozumienia. „Królewscy” mieliby zarobić na sprzedaży francuskiego zawodnika 45 milionów euro.

Komentarze

komentarzy