Manchester United skontaktował się z Mauricio Pochettino?

Mauricio Pochettino (Tottenham)
Mauricio Pochettino

Trudno ocenić wyniki Manchesteru United w sezonie 2020/2021. „Czerwone Diabły” zdołały już pokonać w Lidze Mistrzów PSG oraz RB Lipsk. Z drugiej strony, zespół z Old Trafford zanotował kilka porażek, a bilans zespołu na własnym obiekcie w Premier League jest wręcz tragiczny. Jak to z reguły bywa, moment słabości drużyny powoduje spekulacje. Według ostatnich doniesień mediów, zarząd angielskiej ekipy skontaktował się z Mauricio Pochettino.

Praca w takich klubie jak Manchester United nie należy do łatwych wyzwań. Praktycznie w każdym momencie, szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” może przeczytać w mediach o swoim zwolnieniu. W przypadku Ole Gunnara Solskjaera nie jest inaczej. Zespół z Old Trafford zanotował dwie porażki z rzędu. Rozczarowujące wyniki wznowiły temat zmiany trenera.

Manchester United skontaktował się z Mauricio Pochettino?

Według informacji Manchester Evening News, przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” skontaktowali się z Mauricio Pochettino w sprawie ewentualnej pracy Argentyńczyka w klubie. Jak wiadomo, były szkoleniowiec Tottenhamu pozostaje bez pracy od prawie roku. W ostatnim czasie 48-latek był przymierzany do stanowiska trenera w Zenicie, jednakże na ten moment nie pojawiły się żadne konkrety.

Niewykluczone, że wpływ na rozwój sytuacji w sprawie zmiany trenera w Manchesterze United będzie mieć starcie zespołu z Evertonem. Piłkarze Solskjaera rozegrają w sobotę wyjazdowy mecz z „The Toffees”. Ewentualna porażka w tym spotkaniu może sprawić, iż Manchester United spadnie nawet na siedemnaste miejsce w tabeli.

Komentarze

komentarzy