Manchester United włącza się do walki o Gabriela. Wkrótce zapadnie decyzja!

Gdy wydawało się, że Gabriel Magalhaes wkrótce zostanie ogłoszony nowym zawodnikiem Arsenalu, ostatnie wydarzenia na rynku transferowym mogą sporo namieszać w realizacji tej transakcji. Jak się bowiem okazuje, konkretny ruch w kierunku sprowadzenia defensora wykonał Manchester United. Finalna decyzja powinna zostać podjęta w ciągu dwóch dni.

Gabriel Magalhaes to jeden z najbardziej rozchwytywanych defensorów na rynku. O piłkarza Lille od dłuższego czasu mocno zabiegają przedstawiciele Napoli. Włoski zespół może być jednak bezradny przy ofertach klubów z Premier League.

Konkretne zainteresowanie obrońcą wykazuje Arsenal. Według informacji „The Telegraph”, londyński zespół przygotował już umowę dla brazylijskiego gracza, a także uzgodnił warunki transferu z Lille. Cały koszt transakcji powinien wynieść około 30 milionów euro.

Manchester United wkracza do gry

Jak donosi „Di Marzio”, mętlik w głowie zrobił zawodnikowi Manchester United. Drużyna z Old Traford włączyła się do walki o defensora, zgłaszając gotowość w kontekście realizacji transferu.

Gabriel zamierza podjąć ostateczną decyzję w przeciągu 48 godzin. Choć Arsenal pozostaje największym faworytem, to można odnieść wrażenie, że wszystko jeszcze ma prawo się wydarzyć.

Komentarze

komentarzy