Manchester United zaprezentował Jadona Sancho! [WIDEO]

Sympatycy Manchesteru United dość długo musieli czekać na oficjalną prezentację Jadona Sancho. Już na początku lipca Borussia Dortmund poinformowała o uzgodnieniu warunków transferu. Zespół z Old Trafford w piątek 23 lipca przedstawił nowego zawodnika. Jadon Sancho podpisał kontrakt do 2026 roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Ekipa z Old Trafford starała się o angielskiego piłkarza już w ubiegłym letnim oknie transferowym. Stanowisko zespołu z Dortmundu było jednak jasne. Niemiecki klub oczekiwał określonej kwoty, którą „Czerwone Diabły” nie zdołały spełnić. Tym sposobem Sancho został w Borussii na sezon 2020/2021, rozgrywając kolejną, dobrą kampanię.

Jadon Sancho zaprezentowany!

W trwającym oknie Manchester United wykazał się zdecydowanie większą determinacją i ustalił transfer angielskiego zawodnika. Wszelkie formalności trwały dość długo, gdyż Borussia Dortmund poinformowała o porozumieniu już 1 lipca, natomiast Manchester United oficjalnie zaprezentował transfer dopiero 23 lipca.

Dla sympatyków „Czerwonych Diabłów” najważniejszy jest jednak fakt, iż Jadon Sancho w końcu został piłkarzem ekipy z Old Trafford.

Komentarze

komentarzy