Mane ponownie skomentował zaloty Realu Madryt

Sadio Mane
Sadio Mane

Świetna dyspozycja w tym sezonie Sadio Mane sprawiła, że 27-latek znalazł się w kręgu zawodników, o których media spekulują w kontekście transferu do Realu Madryt. Reprezentant Senegalu jednak nie kwapi się do odejścia z Liverpoolu i ma zamiar napisać na Anfield długoletnią historię.

Skrzydłowy w tym sezonie zanotował do tej pory 21 trafień biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Takie wyniki sprawiły, że przeżywa on najlepszy sezon w swojej karierze pod kątem statystyk, a przed jego drużyną nadal spore szanse na dwa trofea, które tylko i wyłącznie udoskonalą tę kampanię.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Hiszpańskie media doniosły niedawno, że Real jest skłonny zaoferować za Mane kwotę w wysokości 130 milionów funtów. Mimo to, po rozegraniu 100 występów dla obecnego lidera angielskiej ekstraklasy, zawodnik całkowicie wykluczył takie doniesienia.

– Chcę zostać legendą nie tylko Liverpoolu, ale także całej Premier League. To jest jeden z moich celów. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby to osiągnąć. Rozegranie 100 spotkań dla tego klubu wiele dla mnie znaczy. Każdego dnia cieszę się, że mogę występować w tej koszulce.

27-latek ponownie potwierdził chęć swojej dalszej współpracy z Jurgenem Kloppem przez wiele kolejnych lat.

– Szczerze mówiąc, to wspaniały człowiek. Zresztą jest to widoczne na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia ze wspaniałą osobą. On uwielbia wszystkich swoich graczy i jest im bardzo bliski. Wymaga oczywiście od nas wiele, ale nigdy nie wywiera na nas presji, a jedyne czego oczekuje to dawanie z siebie maksimum. Chcemy z nim współpracować przez wiele kolejnych lat.

Senegalczyk jakiś czas temu podpisał nowy, długoterminowy kontrakt z „The Reds”. Według tej umowy skrzydłowy zostanie na Anfield teoretycznie do 2023 roku.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy