Mane skomentował plotki związane z transferem do Realu Madryt

Sadio Mane
Sadio Mane

Świetna dyspozycja Sadio Mane przysporzyła fanom Liverpool nieco strachu odnośnie przyszłości Senegalczyka na Anfield. Skrzydłowy jednak całkowicie wykluczył jakikolwiek transfer, podpisując nowy kontrakt do 2023 roku.

26-latek od chwili transferu z Southampton do „The Reds” jest w świetnej dyspozycji. W 101 występach od okiem Juergena Kloppa trafił 43 bramki, z czego 9 w tym sezonie. Między innymi dzięki jego trafieniom Liverpool przewodzi w ligowej tabeli, a zainteresowanie zawodnikiem wykazywał Real Madryt.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Owe doniesienia mimo to nie zaprzątają głowy byłemu zawodnikowi „Świętych”, który skupia się na obecnym sezonie.

– Spekulacje są częścią futbolu. Po prostu musisz nauczyć się z tym żyć i nie traktować tego poważnie. Nie mogę się doczekać, kiedy zdobędę puchar z Liverpoolem. Wiem, że fani desperacko chcą wygrać  Premier League. To byłby niesamowity moment dla klubu. Wierzymy, że zmierzamy we właściwym kierunku, ale jest kilka bardzo trudnych rywali.

Mane nie był jedynym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z „The Reds” w ostatnich miesiącach. Wcześniej nowe umowy zostały potwierdzone przez Salaha oraz Firmino.

– Mogę tylko powiedzieć, że skupiam się wyłącznie na Liverpoolu. Salah wraz  Firmino podpisali swoje umowy i pytali mnie, kiedy ja mam zamiar to zrobić. Powiedziałem, żeby się o to nie obawiali i tak jak obiecałem, tak też zrobiłem. Jestem bardzo szczęśliwy i sądzę że ludziom także to się podoba. Chcemy napisać nowy rozdział w historii tego klubu.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy