Marc Cucurella na radarze Manchesteru City. Pierwsza oferta odrzucona!

W związku z tym, iż Oleksandr Zinchenko zostanie zawodnikiem Arsenalu, mistrz Anglii – Manchester City chce wzmocnić lewą stronę defensywy. Priorytetem „The Citizens” jest Marc Cucurella. Zespół z Etihad Stadium złożył pierwszą ofertę w wysokości 30 milionów funtów. Brighton oczekuje jednak znacznie więcej.

Cucurella trafił do Premier League z Getafe w sierpniu ubiegłego roku. Ekipa Brighton zapłaciła wtedy za hiszpańskiego obrońcę 18 milionów euro. 23-latek zanotował udany debiutancki sezon w angielskiej ekstraklasie, występując w 35 spotkaniach, zdobywając 1 bramkę oraz dorzucając do tego 1 asystę.

Cucurella na radarze Manchesteru City

Zawodnik Brighton znalazł się na radarze Manchesteru City. Mistrz Anglii chciałby sprowadzić Hiszpana, by ten wypełnił lukę za odchodzącym Zinchenko. Według informacji „The Athletic”, przedstawiciele „The Citizens” złożyli pierwszą ofertę w wysokości 30 milionów funtów. To znacznie mniej niż oczekuje Brighton. Według wspominanego źródła, zarząd „Mew” zgodzi się na sprzedaż w momencie, gdy na stole pojawi się propozycja rzędu 50 milionó funtów.

Komentarze

komentarzy