Marcelo złamał nogę przeciwnikowi podczas dryblingu [Wideo]

Brazylia darmowe

Marcelo znany jest każdemu kibicowi piłki nożnej. Legenda Realu Madryt obecnie gra w Brazylii, a konkretnie Fluminese. Podczas środowego starcie w Copa Libertadores złamał przeciwnikowi nogę w trakcie dryblingu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Marcelo złamał nogę przeciwnikowi i zalał się łzami

W środę o północy rozegrano mecz Copa Libertadores. Argentinos Jrs grało z Fluminese. Było to pierwsze starcie dwumeczu. Mimo wyniku 1:1, spotkanie zostanie zapamiętane z bardzo nieprzyjemnej sytuacji, z Marcelo w roli głównej.

W 58. minucie Marcelo chciał wyprowadzić akcję i rozpoczął drybling. Brazylijczyk przekładając nogę nadepnął na interweniującego Pablo Minissale. 22-latek doznał koszmarnej kontuzji. Marcelo złamał mu nogę, a gdy zobaczył co zrobił natychmiast zalał się łzami. Wideo tylko dla osób o mocnych nerwach.

Jak Marcelo radzi sobie w Brazylii?

Marcelo po pożegnaniu się z Realem Madryt trafił do Olympiakosu. Nie podbił ligi greckiej, ponieważ wystąpił w jedynie pięciu spotkaniach. Następnie trafił do Fluminese. W Brazylii gra nieco częściej, choć często zmaga się z kontuzjami. Statystyki ligowe są dla niego nieubłagalne. W tym sezonie zagrał w siedmiu spotkaniach i tylko zanotował asystę.