Marcin Bułka będzie miał poważnego konkurenta w Nicei?!

fot.: YouTube, kanał Foot Truck

Po sezonie 2021/2022 z OGC Nice pożegnał się Walter Benitez, który zasilił PSV Eindhoven. Była to dobra wiadomość dla Marcina Bułki. Wiele wskazuje na to, że 22-latek zyska jednak poważnego konkurenta o wyjściowy skład. Według ostatnich doniesień mediów, francuski klub rozmawia z Yannem Sommerem.

Marcin Bułka trafił do zespołu z Nicei w sierpniu 2021 roku na zasadzie rocznego wypożyczenia. Polski golkiper otrzymał szanse gry w Pucharze Francji, dochodząc razem ze swoim zespołem do finału rozgrywek i przegrywając z FC Nantes 0:1.

Bułka będzie mieć poważnego konkurenta?

Klub był zadowolony z postawy bramkarza, dlatego Marcin Bułka zasilił OGC Nice na zasadzie definitywnego transferu. Przeprowadzka Waltera Beniteza do PSV Eindhoven sugerowała, iż Polak może nawet otrzymać szansę regularnej gry w Ligue 1.

Jak informuje jednak Sky Germany, zespół Bułki pracuje nad sprowadzeniem nowego bramkarza. Tym golkiperem jest Yann Sommer. Co więcej, według wspominanego źródła, Szwajcar osiągnął porozumienie w sprawie indywidualnego kontraktu i pozostaje ustalenie kwoty transferu.

Komentarze

komentarzy