Marcin Bułka trafi do Hiszpanii. Bramkarz zasili zespół z LaLiga2!

 

Marcin Bułka nie zamierza spędzić kolejnego sezonu na trybunach. Według ostatnich doniesień mediów, 20-latek już wkrótce zasili szeregi Cartageny, zespołu rywalizującego w LaLiga2. Przed przeprowadzką do Hiszpanii, golkiper przedłuży swój kontrakt z PSG!

Po raz kolejny, Marcin Bułka dostał szansę w PSG na starcie sezonu, wychodząc w pierwszym składzie na mecz z Lens. Polak zaprezentował się jednak z nie najlepszej strony, popełniając duży błąd przy straconym golu. Kiepska postawa byłego golkipera Chelsea i tak nie miałaby raczej wpływ na pozycję Marcina w zespole. Bułka nie miał żadnych szans na regularną grę, dlatego bramkarz podjął decyzję dotyczącą wypożyczenia do innego klubu.

Marcin Bułka trafi do Hiszpanii

Jak poinformował Tomasz Ćwiąkała, Marcin Bułka już wkrótce przedłuży kontrakt z PSG, by następnie przenieść się na wypożyczenie do Cartageny. To ekipa rywalizująca w LaLiga2. Beniaminek rozgrywek w kiepskim stylu rozpoczął nowy sezon, notując jeden remis oraz dwie porażki w trzech meczach.

Marcin Bułka będzie miał zatem wiele okazji do wykazania się.

Zastępca

PSG już kilka dni temu sprowadziło zastępcę Marcina na sezon 2020/2021. Golkiperem paryskiej ekipy został Alexandre Letellier, który podpisał roczny kontrakt z mistrzem Ligue 1.

Komentarze

komentarzy