Marcin Bułka zamierza opuścić PSG. Polak ma wiele ofert!

Po sezonie spędzonym w większości przypadków na trybunach, Marcin Bułka zamierza zmienić zespół w celu regularnej gry. Według ostatnich doniesień mediów, Polak poprosił zarząd PSG o zgodę na transfer. Przypuszcza się, że 20-latek trafi do innej ekipy na zasadzie wypożyczenia.

Obiecująco rozpoczęła się przygoda Marcina Bułki z PSG. Golkiper w trakcie czwartej kolejki Ligue 1 kampanii 2019/2020 wyszedł w pierwszym składzie na starcie z Metz. Był to jednak efekt zawirowań w kontekście pozycji bramkarza w klubie. Alphonse Areola przygotowywał się bowiem do transferu, natomiast do Paryża kierował się Keylor Navas.

Ostatecznie, podczas wspominanych rozgrywek Marcin Bułka rozegrał raptem jedno spotkanie, pełniąc przez większość sezonu rolę trzeciego golkipera.

Marcin Bułka zamierza opuścić PSG

Ten stan rzeczy najprawdopodobniej nie uległby zmianie w trakcie kampanii 2020/2021. Choć z PSG pożegnał się Alphonse Areola, to paryska ekipa podjęła decyzję, by wykupić z Sevilli Sergio Rico, który pełni rolę rezerwowego bramkarza. Niekwestionowane miejsce między słupkami zespołu ma z kolei Keylor Navas.

Taki rozwój sytuacji sprawia, iż Marcin Bułka podjął decyzję o zmianie. Według informacji L’Equipe, Polak poprosił zarząd PSG o zgodę na transfer. 20-latek chciały regularnie grać podczas nowego sezonu. Jak dodaje wspomniane źródło, Bułka ma wiele ofert na stole. Nie padły jednak żadne nazwy klubów.