Marek Papszun podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa!

Wielkiego trenerskiego transferu w PKO BP Ekstraklasie nie będzie. Przynajmniej w najbliższych miesiącach. Marek Papszun podpisał nową umowę z Rakowem Częstochowa, przedłużając swój pobyt w klubie do końca sezonu 2022/2023.

W ostatnich tygodniach temat przeprowadzki Marka Papszuna do Legii był bardzo głośny. Wszystko za sprawą wywiadu Dariusza Mioduskiego, który otwarcie przyznał, że chciałby sprowadzić 47-letniego szkoleniowca na Łazienkowską.

Marek Papszun z nową umową

Do takich przenosin jak na razie nie dojdzie. Raków Częstochowa poinformował za pośrednictwem swoich mediów, iż Marek Papszun przedłużył swoją umowę do końca kampanii 2022/2023.

Przez ostatnie lata klub rozwijał się w szybkim tempie. Cieszę się, że będę mógł kontynuować swoją misję i walczyć o to, by ta tendencja się utrzymała. Raków wiele dla mnie znaczy i wierzę, że najlepsze dopiero przed nami. Chciałbym podziękować za zaufanie władzom klubu. Wraz ze sztabem i zespołem zrobimy wszystko, by wspinać się na coraz wyższy poziom i dawać radość kibicom w Częstochowie. – w takich słowach przedłużenie umowy skomentował Marek Papszun.