Mario Balotelli znów na świeczniku. Nie pojawia się na treningach

Mario Balotelli
Mario Balotelli

Mario Balotelli znów sprawił, że zrobiło się o nim głośno. Piłkarz może być wyrzucony z Brescii za opuszczanie treningów.

Trudny charakter Balotellego

Wicemistrz Europy z 2012 roku od lat słynie ze swojego krnąbrnego charakteru. W czasach gdy grał w Liverpoolu oskarżono go o publikację na Twitterze treści rasistowskich i antysemickich. Z kolei w czasach występów w Interze nie przyszedł na spotkanie w biurze z Jose Mourinho, gdyż wybrał oglądanie wyścigu Formuły, a ostatnią imprezę sylwestrową skończył na… ogrodzeniu sąsiada. Poza tym głupie żółte i czerwone kartki od zawsze były u niego na porządku dziennym.

Próbował się zmienić?

Wydawało się, że w ostatnim czasie Mario Balotelli choć na chwilę nieco się uspokoił. Chociaż wciąż otrzymuje wiele kartek, przynajmniej w życiu codziennym trochę wyhamował z kontrowersjami. W czasie pandemii koronawirusa piłkarz wykazał odpowiedzialną postawę, nawołując mieszkańców Włoch do pozostania w domach.

Mario Balotelli liczy na transfer?

Po powrocie treningów, piłkarz początkowo ich unikał, twierdząc że na obiektach Brescii nie jest bezpiecznie. W końcu jednak zdecydował się na dołączenie do drużyny. We wtorek piłkarz jednak przepadł jak kamień w wodę i od tamtej pory nie pojawił się na treningach.

Według włoskich mediów, piłkarz prawdopodobnie wkrótce opuści Brescię i zaniedbuje zajęcia z drużyną z powodu negocjacji. Pojawiły się plotki, że agent piłkarza rozmawia na temat jego przenosin do Galatasaray oraz brazylijskiego Vasco da Gama.

W obecnym sezonie Serie A Mario Balotelli wystąpił w 19 meczach, zdobywając pięć bramek. Jego kontrakt z zespołem z Lombardii wygasa z końcem sezonu 2021/2022. Wszystko jednak wskazuje na to, że piłkarz opuści Brescię jeszcze tego lata.

Komentarze

komentarzy