Mark Hughes wraca na ławkę trenerską. Zaskakujący wybór

Hughes
Mark Hughes 

W trakcie swojej trenerskiej kariery, Mark Hughes prowadził takie ekipy jak Blackburn, Manchester City, Fulham, QPR, Stoke City czy Southampton. Były to zatem zespoły, które rywalizowały w Premier League. Po kilku latach przerwy od pracy, 58-latek wraca na ławkę trenerską. Walijczyk został szkoleniowcem Bradford City – ekipy z League Two.

Pierwszym klubem Hughesa w Premier League było Blackburn. 58-latek prowadził ten zespół przez prawie cztery lata, by następnie zostać szkoleniowcem Manchesteru City. W „The Citizens” Mark Hughes spędził nieco ponad rok. Kolejnym zespołem w CV walijskiego szkoleniowca było Fulham. Hughes prowadził jeszcze QPR, Stoke City i Southampton. Pracę w zespole „Świętych” zakończył 3 grudnia 2018 roku.

Hughes wraca na ławkę trenerską

Od tego momentu, Mark Hughes pozostawał bez pracy. Niektórzy kibice mogli zapomnieć o 58-letnim szkoleniowcu. Walijczyk w końcu wraca. Wybór jest dość zaskakujący, gdyż Hughes poprowadzi ekipę Bradford City z League Two.

Bradford to obecnie czternasty zespół rozgrywek, który ma przewagą dwunastu punktów nad strefą spadkową i stratę dziesięciu oczek do lokaty gwarantującej rywalizację w barażach.

Komentarze

komentarzy